Постійна комісія облради з питань праці, зайнятості та соцзахисту населення погоджує це рішення та рекомендує голові облради або голові ОДА доручити департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації виплатити кошти. Наголошувалось, що у заяві претендента на ці кошти має бути чітко прописано, що він зобов’язується подати звіт про використані грошові кошти або до подання звіту зобов’язується повернути суму, що залишилася невикористаною.

Не менш активно обговорили члени комісії й іншу пропоновану зміну згаданої Програми, яка стосується фінансової підтримки громадських організацій інвалідів та ветеранів. У новій редакції, за пропозицією голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, рекомендується фінансово підтримати громадські організації інвалідів та ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, інших організацій та об’єднань, що сприяють вирішенню соціально-важливих проблем інвалідів та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З цього питання думки членів постійної комісії розійшлися. Одні наголошували, що депутати зобов’язані забезпечити інтереси і потреби цих організацій, інші – що за світовою практикою гроші необхідно виділяти під конкретний план заходів. Як виняток – громадські організацій учасників АТО, які сьогодні захищають ціною власного життя територіальну цілісність України у тяжкій війні і наш обов’язок підтримувати їх всебічно. «Ми повинні відходити від успадкованої радянської моделі та наближатись до європейської, позаяк прагнемо євроінтегруватись», – зазначали окремі депутати.

Після тривалої дискусії, депутати цю зміну не підтримали і вирішили зустрітись з головою облради щодо обговорення спірних питань.

Було також розглянуто матеріали та листи, які надійшли на адресу профільної комісії.
- Ми найперше повинні забезпечити виконання законодавства, зокрема бюджетного кодексу України, щодо надання пільг і гарантій, інших видів соціальної підтримки для ветеранських організацій. Зрештою маємо перед цими людьми моральну відповідальність за їх спокій і благополуччя, – наголосив Михайло Рівіс. Та висловив сподівання, що ветерани не будуть забуті і в розмовах про них буде менше політики, а більше турботи, бо в цьому наша вдячність за мирне небо над головою.